< Ga terug naar home

Wie doen al mee?

Na een pilot-periode van 12 maanden in Ede hebben we aanpassingen gedaan, maar zijn we gesterkt in onze overtuiging van het effect van het project. Inmiddels heeft de gemeente Gelukkig Winkelen omarmt en is overgegaan tot (financiële) ondersteuning.

DE KERNGROEP

 Steeds meer ondernemers sluiten aan!

  1. Marcel de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
  2. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
  3. Jacky van de Pol (events)
  4. Carmen van Es (Flying Tigers) https://flyingtiger.com
  5. Jan Paul van de Hoef http://www.makelaardij.com/keus-bedrijfsmakelaardij-bv
  6. Nicole de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
  7. Lilyan van de Beek (Sfeer en Meer) http://www.sfeerenmeer-ede.nl
  8. Theo en Julia Hofstede (Paard van Troje) http://www.webvantroje.nl
  9. Arjan van Bruggen (Fotostudio) http://www.arjanvanbruggen.nl
  10. Kirsten ter Maten (BOOST conceptstore) http://www.boostconceptstore.nl
  11. Rene Bas (Bas Coiffures) http://bascoiffures.nl
  12. Monique en Diane (Apriori) http://www.apriori-ede.nl
  13. Jane Peelen (Allez Kitz) https://www.allezkitz.nl
  14. Auke Hertstein (Auke Tweewielers) http://auke.nl
  15. Sara Kakebeen (Sari Marijs) http://www.sarimarijs.nl
  16. Jordi Leeuwis (Only for Man) https://www.onlyformen.nl
  17. Jacques Ploeger (Juwelier Ploeger) http://www.juwelierploeger.nl/ede/index.php
  18. Jetty Oudekerk (Belisse Mode) http://www.bellissimamode.nl
  19. Chantal den Aantrekker (Boetiek Chantal) https://nl-nl.facebook.com/pg/boetiekchantal/about/
  20. Rene Bas (Bas Coiffures) http://bas coiffres
  21. Dick Egberts (LEFmixstore) http://lefmixstore.nl
  22. Laura Snellink (Multivlaai) http://multivlaai ede
  23. Mia Ketelaar (H&M Ede) http://www2.hm.com/nl_nl/index.html
  24. Nicolette Pourquié (Perry Sport) http://www.perrysport.nl
  25. Jeroen (de Garage Ede) http://www.de-garage.com
  26. Carmen van Es (Flying Tigers)  https://nl.flyingtiger.com
  27. Jan Post (Reparatiewinkel PARTS NL-Ede) https://www.reparatiewinkel.nl
  28. Roel van Eyk (Bloembinderij Roel) http://bloembinderijroel.nl
  29. Joep Siepman (Velvet Music) https://velvetmusic.nl 
  30. Andre Erken (Goudpoort Juwelier) http://goudpoort juwelier
  31. Jet van der Hoeven (JET edelsmid) http://www.juweliervdhoeven.nl
  32. Erik de Groot (Moois voor ogen) https://mooisvoorogen.nl
  33. Ida (Maxlito Shoes) http://www.maxlitoshoes.nl
  34. Leo Kok (Vodafone) https://www.vodafone.nl 
  35. Leendert Houweling http://www.leenderthouweling.nl 
  36. Marco Dekker, Lounge http://www.lounge-ede.nl/nl/
  37. 2nd Chance , shows  & fashion, Mairea de Voos
  38. Beauty United B.V. / DE NIEUWE HUID WINKEL https://www.huidbehandelcentrum-ede.nl/index.php/1/startpagina
  39. DULAN Restore shop. (tijdelijk)
  40. Wendy van de Heuvel, Hammam Ede https://bijwendy.nl
  41. Evert-Jan Griffioen, Optiek Sloof https://www.optieksloof.nl
  42. team SNS (SNS BANK) https://www.snsbank.nl/particulier/banken/ede.
  43. Audrey Zijlstra (Bij Audrey) https://www.bijaudrey.nl
  44. Elmade (Melk&Puur) http://meld en puur ede
  45. Paula Cornelissen van Galen (Cadeauhuis)  https://www.cadeauhuis.eu
  46. Hardeman (Boekhandel Hardeman) https://www.fritshardeman.nl
  47. Sjoerd van ’t Oever (Bedding Slaapcomfort) https://www.bedding.nl
  48. Markus (De SchoenmakerVOF) http://www.deschoenmaker-ede.nl
  49. Debby Willemsen (Cecil/Street One Ede) https://www.street-one.nl/shopfinder/EDE/Street-One-CECIL-Store-Ede
  50. Erik de Groot (Moois voor Ogen) www.mooisvoorogen.nl

FOOD & HORECA

  1. Arno Kleijer (Bij de Toren, eten en drinken) https://bijdetoren.nl
  2. Wouter Kamp (Rode peper & Basilicum)  http://www.rodepeperenbasilicum.nl
  3. Inge Overeem (Zuivelhoeve)  http://www.zuivelhoeve-ede.nl
  4. Raymond Scheerman (Effe Anders) http://www.effeanders-ede.nl
  5. Willy Titalepta (Willy’s2Go) https://www.facebook.com/Willys2Go/
  6. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
  7. Wendy Visser (Estafette Odin) https://www.odin.nl
  8. Hendri van Varenkamp (De Volkslust) volkslust.be
  9. Niels Kuijt (Stadscafe Oscar) https://stadscafeoscar.nl
  10. Leo van Essen (Restaurant Baron van Ede) http://Restaurant Baron van Ede
  11. Marlies Graveland (RUIG) http://ruigede.nl
  12. David Vink (Bernardo’s IJssalon) http://www.bernardo.nl
  13. Marcel, (EMJOY | de Gulle Gaper), Grotestraat 46, 6711 AM Ede
  14. Marloes (de Jonge Dame) http://jongedame ede
  15. Caes (Cafe 100) cafehonderd@gmail.com
  16. Rik Jansen, Puro Gelato http://purogelato.nl
  17. Michael (Bistro twaalf 14) https://www.bistrotwaalf14.nl
  18. Marlies en Rob Koenders Q’s pool  http://www.qsede.nl

ANDERS

  1. BEC (Bewonersvereniging Ede Centrum), https://bec-ede.nl
  2. Malkander, https://www.malkander-ede.nl
  3. Cultura,  https://www.cultura-ede.nl
  4. Cultuurfonds, http://www.cultuurfondsede.nl
  5. Poppodium Astrant, https://astrant-ede.nl
  6. Platform Edese Kunstenaars. http://www.pek-ede.nl

Enkele statements

  • Marcel de Heus: ‘Geweldig dat zoveel ondernemers dit samen gaan oppakken!’
  • Evert-Jan van de Beek; ‘Je ziet dat de klant steeds bewuster denkt en winkelt. We willen hier graag op in spelen’.
  • Arjan van Bruggen: ‘Natuurlijk speelt ook mee Groen is Poen, daar zijn we wel ondernemer voor, maar we kunnen niet meer om de klimaatproblemen heen’.
  • Henriette Dillesen (Urgenda):’ Ik hoop dat we kunnen samenwerken in de toekomst.’
  • Felix Wigman (platform Binnestadsmanagement): Dit project loopt voor op de nieuwe omgevingswet.’
  • Annet Feenstra (H&M) ‘Het lijkt mij voor winkeliers een goede houvast en ook het gezamenlijk aspect zal zeker helpen’.