< Ga terug naar home

Wie doen al mee?

DE KERNGROEP

Per onderwerp wordt de groep uitgebreid.

 Steeds meer ondernemers sluiten aan!

    1. Marcel de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
    2. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
    3. Jacky van de Pol (events)
    4. Carmen van Es (Flying Tigers) https://flyingtiger.com
    5. Jan Paul van de Hoef http://www.makelaardij.com/keus-bedrijfsmakelaardij-bv
    6. Nicole de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
    7. Lilyan van de Beek (Sfeer en Meer) http://www.sfeerenmeer-ede.nl
    8. Arjan van Bruggen (Fotostudio) http://www.arjanvanbruggen.nl
    9. Kirsten ter Maten (BOOST conceptstore) http://www.boostconceptstore.nl
    10. Rene Bas (Bas Coiffures) http://bascoiffures.nl
    11. Monique en Diane (Apriori) http://www.apriori-ede.nl
    12. Auke Hertstein (Auke Tweewielers) http://auke.nl
    13. Sara Kakebeen (Sari Marijs) http://www.sarimarijs.nl
    14. Jordi Leeuwis (Only for Man) https://www.onlyformen.nl
    15. Jacques Ploeger (Juwelier Ploeger) http://www.juwelierploeger.nl/ede/index.php
    16. Jetty Oudekerk (Belisse Mode) http://www.bellissimamode.nl
    17. Chantal den Aantrekker (Boetiek Chantal) https://nl-nl.facebook.com/pg/boetiekchantal/about/
    18. Laura Snellink (Multivlaai) http://multivlaaiede
    19. Mia Ketelaar (H&M Ede) http://www2.hm.com/nl_nl/index.html
    20. Nicolette Pourquié (Perry Sport) http://www.perrysport.nl
    21. Jeroen (de Garage Ede) http://www.de-garage.com
    22. Carmen van Es (Flying Tigers)  https://nl.flyingtiger.com
    23. Jan Post (Reparatiewinkel PARTS NL-Ede) https://www.reparatiewinkel.nl
    24. Roel van Eyk (Bloembinderij Roel) http://bloembinderijroel.nl
    25. Joep Siepman (Velvet Music) https://velvetmusic.nl 
    26. Andre Erken (Goudpoort Juwelier) http://goudpoort juwelier
    27. Jet van der Hoeven (JET edelsmid) http://www.juweliervdhoeven.nl
    28. Erik de Groot (Moois voor ogen) https://mooisvoorogen.nl
    29. Ida (Maxlito Shoes) http://www.maxlitoshoes.nl
    30. Leo Kok (Vodafone) https://www.vodafone.nl 
    31. Leendert Houweling http://www.leenderthouweling.nl 
    32. 2nd Chance , shows  & fashion, Mairea de Voos
    33. Beauty United B.V. / DE NIEUWE HUID WINKEL https://www.huidbehandelcentrum-ede.nl/index.php/1/startpagina
    34. Wendy van de Heuvel, Hammam Ede https://bijwendy.nl
    35. Evert-Jan Griffioen, Optiek Sloof https://www.optieksloof.nl
    36. team SNS (SNS BANK) https://www.snsbank.nl/particulier/banken/ede.
    37. Audrey Zijlstra (Bij Audrey) https://www.bijaudrey.nl
    38. Elmade (Melk&Puur) http://meld en puur ede
    39. Paula Cornelissen van Galen (Cadeauhuis)  https://www.cadeauhuis.eu
    40. Hardeman (Boekhandel Hardeman) https://www.fritshardeman.nl
    41. Sjoerd van ’t Oever (Bedding Slaapcomfort) https://www.bedding.nl
    42. Markus (De SchoenmakerVOF) http://www.deschoenmaker-ede.nl
    43. Debby Willemsen (Cecil/Street One Ede) https://www.street-one.nl/shopfinder/EDE/Street-One-CECIL-Store-Ede
    44. Erik de Groot (Moois voor Ogen) www.mooisvoorogen.nl

    FOOD & HORECA

    1. Arno Kleijer (Bij de Toren, eten en drinken) https://bijdetoren.nl
    2. Wouter Kamp (Rode peper & Basilicum)  http://www.rodepeperenbasilicum.nl
    3. Inge Overeem (Zuivelhoeve)  http://www.zuivelhoeve-ede.nl
    4. Raymond Scheerman (Effe Anders) http://www.effeanders-ede.nl
    5. Willy Titalepta (Willy’s2Go) https://www.facebook.com/Willys2Go/
    6. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
    7. Wendy Visser (Estafette Odin) https://www.odin.nl
    8. Hendri van Varenkamp (De Volkslust) volkslust.be
    9. Niels Kuijt (Stadscafe Oscar) https://stadscafeoscar.nl
    10. Leo van Essen (Restaurant Baron van Ede) http://Restaurant Baron van Ede
    11. Marlies Graveland (RUIG) http://ruigede.nl
    12. David Vink (Bernardo’s IJssalon) http://www.bernardo.nl
    13. Marcel, (EMJOY | de Gulle Gaper), Grotestraat 46, 6711 AM Ede
    14. Marloes (de Jonge Dame) http://jongedame ede
    15. Caes (Cafe 100) cafehonderd@gmail.com
    16. Rik Jansen, Puro Gelato http://purogelato.nl
    17. Michael (Bistro twaalf 14) https://www.bistrotwaalf14.nl
    18. Marlies en Rob Koenders Q’s pool  http://www.qsede.nl

ANDERS

  1. BEC (Bewonersvereniging Ede Centrum), https://bec-ede.nl
  2. Malkander, https://www.malkander-ede.nl
  3. Cultura,  https://www.cultura-ede.nl
  4. Cultuurfonds, http://www.cultuurfondsede.nl
  5. Poppodium Astrant, https://astrant-ede.nl
  6. Platform Edese Kunstenaars. http://www.pek-ede.nl